MARKETINGOVÉ STRATÉGIE

Čo to je?

Zjednodušene marketingovú stratégiu môžeme vysvetliť ako súbor marketingových činností, ktorých výsledkom je spokojnosť zákazníka a ziskovosť firmy. Napriek tomu, že marketingové stratégie dnes možno považovať za nevyhnutnosť, množstvo firiem na ne  zabúda v dôsledku čoho sa pripravujú o potenciálny zisk a rast na trhu.

Čo vám vieme ponúknúť?

Výskum trhu
Analýza konkurencie

Vypracujeme za vás výskum trhu na ktorom vaša firma pôsobí, alebo by chcela pôsobiť.

Zanalyzujeme vašu konkurenciu a vymyslíme spôsob, ako zlepšiť vaše postavenie na trhu.

Strategický plán
Analýza zákazníka

Na základe predchádzajúcej analýzy vypracujeme strategický plán prispôsobený požiadavkám vášho biznisu.

Vytvoríme profil vašich súčasných aj potenciálnych zákazníkov, na základe čoho možno jednoduchšie zacieliť vašu ponuku.

DIGITÁLNY MARKETING

Čo to je?

V súčasnosti najefektívnejší spôsob oslovenia zákazníka a jedna z najrentabilnejších metód  zvýšenia profitu.

 Pomocou rozpočtu, ktorý si sami zvolíte poskladáme pre vás ideálnu kampaň. Oslovíme iba relevantných zákazníkov podľa lokality, alebo preferencií. V čom spočíva výhoda digitálneho marketingu? Digitálny  marketing je merateľný, dosiahnuté výsledky tak ľahko porovnáte s cieľmi.

Čo vám vieme ponúknúť?

Sociálne siete
PPC kampane
SEO

Buďte pravidelne v kontakte so svojimi zákazníkmi. Prispôsobíme a zautomatizujeme rozposielanie vašich akcií pre ešte komplexnejšie oslovenie zákazníkov.

Jeden z najúčinnejších nástrojov marketingu. Osloví iba relevantných zákazníkov a následne ho navedie priamo ku kúpe produktu.

Aktuálne jeden z najobľúbenejších spôsobov propagácie. Pomôžeme vám či už chcete pôsobivo propagovať vaše produkty na Instagrame, alebo seriózne osloviť svojho obchodného partnera pomocou siete LinkedIn.

Platíte iba keď návštevník klikne na váš banner, prípadne odkaz. Nastavíme kampaň presne podľa vášho rozpočtu.

Zoptimalizovanie vášho webu tvorí jednu z najpodstatnejších častí kvalitnej web stránky. Správne zvolená stratégia napomôže osloviť vašu cieľovú skupinu potenciálnych zákazníkov a vďaka tomu získať relevantnú organickú návštevnosť vášho webu/e-shopu.

Newsletter
Bannery a online reklama

BRAND DESIGN

Čo to je?

Je to identita pod ktorou vaša firma vystupuje na trhu. Vyjadrite svoju podnikovú filozofiu pomocou firemných farieb alebo loga, ktoré si každý zapamätá. Oslovte názvom firmy so skrytým odkazom alebo sa dostaňte na oči zákazníkom pomocou  polepu na firemnom aute. Toto všetko a ešte omnoho viac tvorí dizajn značky.

Čo vám vieme ponúknúť?

Logo
Reklamné a firemné predmety

Upravíme, alebo vytvoríme kreatívne logo, ktoré bude dokonale vystihovať vašu firemnú identitu a zákazník si ho ľahko zapamätá.

Pomôžeme vám s vytvorením predmetov, ktoré budú reprezentovať vašu firmu a potešia vášho zákazníka. Či už máte záujem o firemné perá, kľúčenky, obálky, hlavičkový papier, alebo hľadáte niečo kreatívnejšie… sme tu pre vás.

Vizitky
Dizajn produktov

Pripravíme vám moderný a profesionálny návrh tejto overenej nestarnúcej klasiky. Vyhotovíme grafický návrh vizitky, ktorá zaujme vášho zákazníka aj obchodného partnera.

Prieskumy ukazujú, že vizuálny dojem z produktu zaujme zákazníka viac ako tá kvalitatívna. O kvalite vašich výrobkov nepochybujeme 😊 Predstavte si však, ako by kombinácia atraktívneho obalu a kvalitného ,,vnútra“ produktu mohli znásobiť objem vášho predaja. Obzvlášť dôležitý význam majú pre majiteľov e-shopov, ktorých zákazníkov musí v prvom rade zaujať vizuál produktu.

TVORBA WEBU / E-SHOP

Čo to je?

V Súčasnosti si už len ťažko predstaviť firmu bez webovej stránky. Chápeme však, že na jej tvorbu a aktualizáciu nemá každý čas. My to urobíme za vás, aby ste sa mohli plnohodnotne venovať svojim podnikateľským aktivitám a vytvoríme pre vás web, ktorý prinúti aj konkurenciu stať sa vašim zákazníkom.  

Čo vám vieme ponúknúť?

Bezpečný web
Responzívny web

Predchádzajte spolu s nami úniku údajov o vašich zákazníkoch.

Doplniť plat.karty, brány, SSL

 Dnes už nemožno pochybovať o tom, že viac času ľudia strávia surfovaním cez smartfón, ako cez počítač. Preto je nevyhnutné, aby zobrazenie vášho webu bolo praktické na všetkých prehliadačoch. Navrhneme web, prípadne e-shop, ktorý bude užívateľsky prístupný z každého zariadenia.

Hosting
E-shop

Vedeli ste, že 47% užívateľov opustí stránku po 2 sekundách načítavania? V tomto prípade je každá sekunda navyše nekonečne dlhá doba na ktorú už dnes nikto nemá čas. Neriskujte stratu potenciálnych zákazníkov kvôli pomalému a nespoľahlivému hostingu.

Užívateľsky prístupný e-shop. Ak ste sa rozhodli predávať výrobky cez internet potrebujete e-shop, ktorý zákazníka zaujme a dokáže na ňom jednoducho vyhľadať presne to, čo potrebuje.

CELKOVÉ MARKETINGOVÉ PORADENSTVO

Neviete odhadnúť, ktoré z našich služieb by pomohli vášmu biznisu napredovať? Nevadí! Neváhajte nás kontaktovať a my vám namixujeme ten pravý marketingový koktejl.